Redesign loga FLEXILIFE a návrh polepu vozidel

Logo vzniklo v rámci soutěže vypsané firmou, která staví modulové domy. V rámci další soutěže vznikl taktéž návrh polepu vozidel.

Logo FyzioSouL

Návrh loga pro fyzioterapeutickou ordinaci, kde požadavkem bylo propojit iniciály jmen dvou majitelů, tedy S a L.

Logo CanDoo, z. ú.

Návrh loga pro organizaci CanDoo, z. ú., která propojuje neziskovou a business sféru.

Logo Sportík Fox

Návrh loga a maskota pro dětský lyžařský klub Sportík.

Bannery pro ALDO nábytek

Vizuální identita Unie Jokes & Games

Návrh vizuální identity Jokes&Games byl prvním úkolem, kterého jsme se s Brand týmem po nástupu do Unie zhostily. Logo již existovalo a prošlo pouze barevnou úpravou, ostatní materiály jsme tvořily společně v týmu tří grafiček dobrovolnic. Základními barvami vizuální identity se staly světle modrá, zelená a šedá. Dalším důležitým prvkem je nepravidelný organický tvar, vycházející z tvaru puzzlu v logu, který slouží jako podkladová plocha grafických materiálů. Zcela novým prvkem se také staly ikonky, které nakreslila kolegyně z našeho Brand týmu a které oživují materiály společně s tzv. "příšerkami" (zvířátky), které již Unie využívala v předchozích materiálech, na tričkách apod. a které jsme zachovaly i v nové identitě, jelikož jsou stěžejním prvkem Unie Jokes&Games.

Vybrané strany Výroční zprávy Unie Jokes&Games, v níž jsem zpracovala data pro rok 2020, a jejíž sazbu jsem měla na starost.

Logo TikTak

Logo a návrh příspěvku pro sociální sítě pro volnočasový klub TikTak, který byl zřízen Unií Jokes&Games.

Logo ZŠ Brno Palackého

Během mého působení na Základní škole Palackého jakožto Asistentky pedagoga mne vedení požádalo o tvorbu nového loga školy. Tato základní škola umožňuje vzdělávání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, zejména žákům s diagnózou ADHD, což jsem se snažila do návrhu promítnout. K návrhům však přispěli i další tvořiví kolegové a realizovala jsem průběžně i písemné nápady a připomínky ostatních kolegů. Průběžně jsem návrhy konzultovala se všemi kolegy, kteří měli zájem do tvorby loga zasáhnout a podílet se na ní. Konečný výběr poté probíhal hlasováním celého učitelského sboru.

Logo Historická vozidla

Návrh loga pro pavilon Historická vozidla pro Technické muzeum v Brně.

Logo Gotika

Logo pro dárkový obchod Gotika, jehož sortimentem je zejména čaj, káva, sušené plody a další zdravé produkty a dárkové zboží. Z tohoto důvodu jsem zvolila přírodní barvy a motiv kávového zrna a čajových lístků propojených v jeden symbol.

Logo outdoorové značky PROHIKE

Soutěžní návrh loga pro outdoorovou značku PROHIKE.

Logo RECYPOINT

Logo pro eshop, jehož sortimentem je dětské oblečení z druhé ruky.

Logo EVOKE architects

Logo pro architektonické studio.

Logo STAVERGIA

Logo pro společnost, zabývající se fotovoltaikou.

Logo Ještěrky 1.B

Logo a maskot v jednom, které jsem vytvořila pro prvňáčky. Návrh si děti společně s paní učitelkou odhlasovaly jako vítězný v rámci grafické soutěže. S každým dalším školním rokem logo upravuji do nového hávu viz 2.B a 3.B.

Obalový design pro chléb GRANČ PETROVCE

Návrh redesignu obalu pro chléb značky Granč Petrovce.

Obalový design pro Dr. BOOSTER

Návrh designu pro obal doplňku stravy, který slouží pro stimulaci mozku a je určen zejména pro příznivce e-sportu. 

Logo Hell´´´ s Barber

Návrh loga pro barber shop Hell´´ s Barber.

Vizuální identita, merch a přebal EP pro kapelu From Insight

Bylo samozřejmostí, abych se zhostila tvorby loga pro kapelu, v níž jsem toho času hrála na bicí a následně také tvorby coveru pro EP a dalších propagačních materiálů. Kapela hraje tvrdší styl hudby, který lze zařadit do kategorie metalcoru, z čehož při tvorbě grafických materiálů vycházím.

Další ukázky grafiky typu plakáty, bannery, ikony.

© 2021 Kristýna Hriadelová
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!